Montaż instalacji - Elektryk Ostrołęka | Instalacje Elektryczne i Teletechniczne | Usługi Elektryczne

Elektryk Ostrołęka

Instalacje elektryczne i teletechniczne.
Profesjonalne usługi elektryczne.
Elektryk Ostrołęka
Przejdź do treści
Instalacje elektryczne.

Wykonujemy instalacje elektryczne w budynkach mieszkalnych, obiektach handlowych, biurowych i przemysłowych. W ofercie posiadamy również usługi związane z budową oświetlenia na placach, montaż oświetlenia LED dla przemysłu oraz modernizacje różnych instalacji elektrycznych. Prace wykonujemy zarówno na bazie projektów dostarczonych przez inwestora jak również według indywidualnych ustaleń. Posiadamy sprzęt i kadrę, aby podejmować się różnego rodzaju robót elektrycnych.

Systemy alarmowe.

Świadczymy również usługi związane z systemami zabezpieczeń. Jesteśmy w stanie poprawnie zaprojektować i wykonać zarówno niewielkie systemy alarmowe dla domów mieszkalnych jak również profesjonalne i specjalistyczne systemy sygnalizacji pożaru lub też systemy oddymiana klatek schodowych. Posiadamy również duże doświadczenie w budowaniu systemów ochorny peryferyjnej - są to specjalistyczne systemy alarmowe przeznaczone do ochrony rozległych placów, składowisk lub też otoczenia wokół domu. Innym elementem, który możemy zaproponować Klientom to systemy kontroli dostępu do pomieszczeń czy też systemy rejestracji czasu pracy.

Instalacje antenowe i audio-video.

W zakresie naszych usług znajdują się także instalacje antenowe, zarówno te montowane do domach mieszkalnych jak również instalacje zbiorcze dla budynków wielorodzinnych. Jesteśmy także w stanie wykonać instalacje głośnikowe w domach, podłączenia do urządzeń telewizyjnych i radiowych.

Napędy do bram.

Posiadamy także duże doświadczenie w doborze, montażu i serwisowaniu automatyki do bram i szlabanów parkingowych. Zadania tego typu wykonujemy kompleksowo, dostarczając urządzenia, wykonując potrzebną instalacje elektryczną i sterującą oraz montując napęd do bramy łącznie z konfiguracją, Wiedza na temat różnych systemów sterowania pozwala nam również zaproponować ciekawe rozwiązania dla domu takie jak sterowanie różnymi elementami instalacji przy pomocy pilotów (włączanie oświetlenia w ogrodzie), a w przypadku obiektów przemysłowych, powiązanie napędów i szlabanów z systemami kontroli dostępu czy też z systemami monitoringu.

Instalacje teleinformatyczne.

W prowadzeniu biura czy też na hali produkcyjnej coraz częściej potrzebujemy komunikować się z różnymi urządzeniami, które pracują w sieci LAN. Przykładem mogą być sklepy czy nawet zakłady mięsne, gdzie poszczególne wagi są kontrolowane przez serwery. W tych wszystkich obiektach potrzebna jest sieć LAN, nazywana również siecią komputerową. Nawet w niewielkich biurach dobrym rozwiązaniem jest połączenie poszczególnych komputerów i drukarek sieciowych. Pomimo tego, że w domu najczęściej korzystamy z bezprzewodowej sieci Wi-Fi to jednak czasami istnieje potrzeba, aby zainstalować dodatkowe anteny, zwiększyć zasięg sieci Wi-Fi lub wykonać połączenie systemu alarmowego, wideofonu czy systemu telewizji dozorowej z siecią Internet.

Systemy kamer - monitoring.

Chociaż systemy monitoringu mogą stanowić tylko pewne uzupełnienie systemu alarmowego, który stanowić powinien podstawowy system bezpieczeństwa, to jednak coraz częściej systemy monitoringu montowane są również w obiektach mieszkalnych. Technologia monitoringu IP pozwala w dość prosty sposób zbudować profesjonalny system telewizji dozorowej w tego typu obiektach. Nasza firma przez wiele lat swojej działalności zdobyła cenne doświadczenie w tej dziedzinie, budując zarówno małe systemy jak również takie, w których pracują setki kamer CCTV.

Instalacje elektrotechniczne.

Szczególnie na etapie budowy domu potrzebne jest określenie potrzeb i przygotowanie struktury kablowej do różnych systemów i urządzeń. Nie mówimy tu tylko o urządzeniu wnętrza, ale także o wszystkich elemetach związanych z ogrodem. Istniejemy na rynku już długi czas i zdobyliśmy dość obszerną wiedzę, uczestniczyliśmy w dużej ilości kursów i szkoleń. To wszystko sprawa, że mamy podtawową wiedzę na temat różnych urządzeń i instalacji. Dla przykładu możemy podać chociażby instalacje do automatycznego nawadniania ogrodu - w pewnym zakresie jest tam potrzebne okablowanie do sterowania systemem, poszczególnymi zaworami czy też do połączenia czujników.

Usługi elektryczne

Ostrołęka
Wykonujemy instalacje elektryczne w Ostrołęce i okolicach.
Zakres usług.
Instalacje elektryczne wykonujemy kompleksowo - usługa i dostawa materiałów.
elektryk-ostroleka.eu
Kontakt

kom. 692 247 604
tel. 29 764 39 37
Wróć do spisu treści